Fonksiyonel A.Ş.

Fonksiyonel Akıllı Teknolojiler ve Endüstriyel Kontrol A.Ş

Fonksiyonel A.Ş. olarak, endüstriyel otomasyon sektöründe PLC, Operatör Panel, Servo Sistemler ve Ac Motor Sürücüler konusunda, tecrübeli ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Firmamız daha genç olmasına rağmen, kurucuları olarak bizler bu sektörde 30 yılı aşan tecrübemizi sizlerle paylaşmanın heyecanını her gün duyuyoruz. Amacımız sizlere, dayanıklı ve kaliteli ürünlerimiz, güçlü satış kadromuz ve uzman teknik desteğimiz ile fonksiyonel otomasyon çözümlerini sunmaktır. 

Otomasyon alanında akıllı teknolojileri ve yenilikleri tanıtarak, örneğin IoT gibi, siz iş ortaklarımızın projelerini daha kolay, daha hızlı ve daha karlı yapabilmesi için çalışıyoruz. Endüstriyel kontrol sistemlerinde başarı ve sürekliliğin temelinin; kaliteli, güvenilir ürünler ve güçlü bir teknik destek olduğunu çok iyi bilen Fonksiyonel ailesi  olarak, bize gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. 

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz, kalitenin kardan önce gelmesidir. Tüm Türkiye de bayilerimiz ile stok teslimi ürün sunmakta ve partnerlerimiz ile de komple anahtar teslimi projeler yapmaktayız.

Şirket Bildirimiz

Bilginin herkes ile açık yüreklilikle paylaşıldığı şirketimizde; bireysel tecrübelerimiz bir potada eriterek iş ortaklarımızın da kullanabileceği şirket tecrübesi haline getiririz. Ekip halinde planlı ve efektif çalışır, çalışmak kadar birlikte eğlenmekten de hoşlanırız. Her gün her konuda yeni şeyler öğrenmek için fırsat yaratır, kendimizi geliştiririz. Biz kazanırken iş ortaklarımızın da kazanmasını sağlamak temel inancımızdır. Onlara değer verir, daha iyi anlamamızı sağlayacak sorular sorup, dinleriz. Onları ve uygulamalarını anlayarak değer katacak önerilerde bulunur, kendi pazarlarında rekabet gücü sağlarız. Ödedikleri bedelin karşılığını tam olarak veririz.

Verilen sözlerin tutulması bizim için çok önemlidir ve her zaman verdiğimiz sözleri tutarak örnek oluruz. Ana dilimiz Türkçenin güzelliğine inanır, her ortamda onu kullanırız. Biz böyle bir şirket yaratmak için var gücümüzle çalışmayı ve bunun için yarattığımız tüm kaynakları kullanmayı taahhüt ederiz.


Fonksiyonel Akıllı Teknolojiler ve Endüstriyel A.Ş

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Fonksiyonel A.Ş’nin çok dinamik bir çalışma ortamı vardır. Her şeyden önce, çalışanlarımız düşünme ve hareket etme şekillerinde esnektir. Aynı zamanda, değişim ve yenilikten zevk alırlar. Açık fikirliyseniz, kendinizi bireysel olarak sürekli geliştirmek istiyorsanız ve dünyanın her yerinden meslektaşlarınızla çalışmaktan hoşlanıyorsanız, kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Ayrıca Fonksiyonel A.Ş size kişisel gelişim fırsatı sunar. Zorlu görevleri üstlenerek, ilginç projelere dâhil olarak becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Bağlı olduğunuz yöneticilerinize ve deneyimli çalışanlarımıza danışarak gelişim yolunuzu belirlersiniz. Düzenli geri bildirimler ile mevcut niteliklerinizi, siz ve işiniz için belirlenmiş gereksinimleri değerlendirmenize olanak tanınır.

Sizler de Fonksiyonel A.Ş ekibin bir parçası olarak bu aileye katılmak isterseniz; lütfen açık olan pozisyonlarımıza aşağıdaki linkler üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir veya info@fonksiyonelas.com.tr e-mail adresine özgeçmişlerinizi gönderebilirsiniz.


Açık Pozisyonlar

Pozisyon Adet Şehir / Bölge
Satış Mühendisi
1
İstanbul
İncele
Satış Mühendisi
1
Kayseri
İncele
Teknik Destek Mühendisi
1
İstanbul
İncele
Satış Mühendisi
1
İzmir
İncele
Ürünlere
Git