VEICHI

Veichi AC Motor Sürücü ürünlerinin ne kadar sağlam, dayanıklı ve güvenilir olduğunun bir kanıtı olarak özellikle AC10 ve AC310 sürücüler için 6 ay süre ile koşulsuz garanti sağlıyoruz.
Koşulsuz garanti; arıza nedenine ya da kullanıcı hatası olup olmamasına bakılmaksızın 6 ay içinde ürünlerin sağlam başka bir ürün (sıfır ya da tamir edilmiş) ile ücretsiz olarak değiştirilmesi işlemidir.
Garanti tarihi Fonksiyonel AŞ’nin fatura tarihi ile başlar. Web bayi portalı üzerinden garanti başlangıcı için seri numarası bildirimi yapılması durumunda ise, bayinin satış tarihi itibariyle garanti süresi başlayacaktır. Web bayi portalı üzerinden garanti başlangıç kaydı bayinin fatura tarihinden sonra 5 gün içinde yapılmalıdır.

                   Koşulsuz Garanti Şartlar
                          Garantiden ürün değişimi yapılabilmesi için;
                          Kargo: www.fonksiyonelas.com.tr üzerinden arıza bildirim formu doldurulmuş ve ürünün merkez teknik servisimize ulaşmış olması gerekmektedir. Ürün teknik servisimize ulaşmadan   garanti süreci başlatılamaz.
                       Elden: www.fonksiyonelas.com.tr üzerinden arıza bildirim formu doldurulmuş olması gerekmektedir.
           -       AC10 serisi 0.75 kW ile 5.5 kW arası güçlerde SAĞLAM BAŞKA ÜRÜN veya SIFIR ÜRÜN
           -       AC10 serisi 7.5 kW ile 22 kW arası güçlerde SAĞLAM BAŞKA ÜRÜN veya SIFIR ÜRÜN
           -       AC310 serisi 0.75 kW ile 22 kW arası güçlerde ise SAĞLAM BAŞKA ÜRÜN
        ile değişim yapılacaktır.
 Bu ürünlerin haricindeki diğer tüm ürünlerimiz ise üretici firmanın sağladığı 24 aylık standart garanti kapsamında olacak, koşulsuz garanti uygulanmayacaktır.Ürünlere
Git