FATEK IoT

Fatek IoT platformu, Endüstri 4.0 uygulamaları için size en hızlı ve en ekonomik çözümü sunar. Yapmanız gereken tek şey, güncel bir yazılıma sahip olmak ve Fatek IoT servisini talep etmektir. Donanım değiştirmeye veya ilave IoT ağ geçidi vb. cihazlara gerek yoktur.

Fatek IoT servisleri, Dinamik IP ile PLC ve Operatör Panelinize bağlanmanızı sağlar. 2 Temel IoT servisi sunulmaktadır.

iAccess, Uzaktan PLC ve Operatör Panelinize servis, bakım-onarım ve güncelleme hizmeti sunar. Android ve Ios destekli mobil uygulama veya fatekcloud.net web adresinden tek seferlik alacağınız lisans anahtarınız ile kolayca bağlantı kurabilirsiniz. Süre sınırlaması yoktur. İAccess Viewer özelliği sayesinde Operatör Panel ekranınızı uzaktan kontrol edebilir ve görüntüleyebilirsiniz.


iMonitor, Bir veya daha fazla cihazınızı oturduğunuz yerden yönetebilmenizi sağlar. Veri izleme, toplama ve raporlama özelliği ile fatekcloud.net web adresinden verilerinizi grafik halinde takip edebilir, alarm oluşturabilir ve değerlerini anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Cihaz ve veri sayısına göre paket fiyatları sunulmuştur. Maksimum 2 yıllık paketler halinde alım yapabilirsiniz.Ürünlere
Git