Kategoriler

iMonitor

  • Dünyanın her yerindeki cihazlarınızın hepsi aynı anda elinizin altında. Veri izleme, toplama ve raporlama olanağı.
  • Statik IP ve Güvenlik Duvarına takılmaz. Dinamik IP ile bağlanabilirsiniz. 

iMonitor

Fatek IoT platformu, Endüstri 4.0 uygulamaları için size en hızlı ve en ekonomik çözümü sunar. Yapmanız gereken tek şey, güncel bir yazılıma sahip olmak ve Fatek IoT servisini talep etmektir. Donanım  değiştirmeye veya ilave IoT ağ geçidi vb. cihazlara gerek yoktur.

  • Statik IP ve karmaşık güvenlik duvarları veya yönlendirme ayarları olmadan PLC ya da Operatör Panel'lerinize kolayca bağlanın
  • Fatek PLC ve Fatek Operatör Paneli'ne kolayca bağlanarak veri izleme,toplama ve raporlama yapabilirsiniz. Verilerinizi Trend grafikler oluşturarak veya alarm seviyelerini belirleyebilir ve yönetebilirsiniz.
  • Bilgisayar, Android ya da  iOS tabanlı cep telefonları ya da tabletler ile çalıştırılabilir.


Güvenilir - Basit - Ekonomik


Fonksiyonel A.Ş tarafından size gönderilen lisans no ve şifre ile IoT servislerine erişebilirsiniz. Yukarıda gösterildiği şekilde ethernet bağlantısı olan FBs PLC ve Operatör panelleri Fatek IoT platformuna erişebilir. Bunun için karmaşık ağ geçidi ve benzeri bir cihaza ihtiyaç yoktur.


Çoklu İşletim Sistemi

Fatek IoT servisleri çoklu işletim sistemini destekler. İster bilgisayarınızdaki web tarayıcı ile ister cep telefonu ister tabletiniz ile IoT servislerimize erişebilirsiniz. Aşağıdaki karekod ile ilgili uygulamayı indirebilirsiniz.


Veri Güvenliği

    

Veri aktarımının güvenliğini sağlamak için, Cihaz - Bulut platformu - Kullanıcı arasındaki veri aktarımı SSL / TLS ile şifrelenmiştir.IoT-IMON-D

iMonitor Uzak Erişim ( Dinamik IP ) , Veri Toplama , Trend , Alarm ve Kayıt


IoT-IMON-NN

iMonitor Uzak Erişim ( Dinamik IP ) , Veri Toplama , Trend , Alarm ve KayıtÜrünlere
Git